​​Знижка $15 на враження на Airbnb

​​Знижка $15 на враження на Airbnb

Сайт бронювання апартаментів Airbnb, який багато хто з постійних мандрівників вже давно знає, з недавніх пір почав пропонувати не тільки житло, а й різноманітні екскурсії, майстер-класи, фотосесії та інші активності від місцевих жителів.
Хочете поплавати на каяку з пінгвінами 🐧, навчитись скручувати сигари, готувати тайську їжу чи малювати японські їєрогліфи? А прогулятись дахами, побувати на квартирному концерті, продегустувати крафтового пива чи політати літаком над містом? Все це вже є у враженнях на Airbnb.

А тепер при реєстрації нового облікового запису окрім вже звичного бонусу на проживання Airbnb дає і другий бонус на враження. Знижка залежить від версії сайту, через яку реєструєтесь і становить близько $15.

Одразу зареєструватись з бонусом ви можете за посиланням airbnb.com/c/oradchenko6, а для тих, хто бажає ще більше зекономити, в нашій постійно оновлюваній статті http://timetotravel.org.ua/ekonomymo-na-prozhyvanni/ є інструкція як отримати збільшений бонус до $41,77 на проживання чи навпаки, знизити вимогу до мінімальної суми бронювання для застосування бонусу. І ще багато варіантів економії на готелях на Booking, хостелах, кемпінгах, тощо.

Обговорити новину як завжди можна в нашому чаті @ChatToTravel